Historia firmy

Firma “Window-Sill” posiada wieloletnie doświadczenie jako producent najwyższej jakości parapetów okiennych z powodzeniem działa na rynku krajowym jak i zagranicznym. W procesie produkcji korzystamy ze sprawdzonych produktów renomowanych firm. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy płyty MDF oraz ALPUR.

Płyty MDF to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. Ze względu na wysoką jakość stosowanych produktów, szeroką gamę wzorów oraz profesjonalną obsługę, jesteśmy w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego my?

Od wielu lat poznajemy potrzeby naszych klientów i z powodzeniem realizujemy nawet najbardziej wymagające zamówienia. Nowoczesna linia produkcyjna oraz niezawodny tabor pozwalają nam realizować zamówienia z bezpośrednią dostawą do klienta. Doskonale przeszkolony personel zawsze chętnie przedstawi bieżącą ofertę oraz doradzi w zakresie zastosowania produktów. Dysponujemy kadrą biegle władającą językami obcymi, w szczególności angielskim, niemieckim oraz francuskim. Z pewnością sprostamy każdemu zamówieniu, zarówno w kraju , jak i na terenie Europy Zachodniej.

Z kim współpracujemy?

Dbając o zadowolenie naszych klientów produkujemy i dystrybuujemy produkty najwyższej jakości wspierając się na własnym , wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z wiodącymi producentami z kraju i Europy.

Poznaj naszą ofertę